Product and packaging similar. Subject to modifications and errors.
Coaxial socket screw-less quick fastening
plastic
- for connecting to a coaxial cable
- screwless qucik fastening
Technical specifications
General
| Markings | CE |
| Width | 46 mm |
| Length | 42.2 mm |
| Diameter | 16.18 mm |
| Consumption Unit | 10 pcs. in polybag |
| Packaging type | Bulk |
Connections
| Connection, type | Coaxial female |
| Connection, housing material | plastic |