Product and packaging similar. Subject to modifications and errors.
Coaxial plug screw-less quick fastening
plastic
- for connecting to a coaxial cable
- screw-less quick fastening
Technical specifications
General
| Markings | CE |
| Width | 37.6 mm |
| Length | 42.2 mm |
| Diameter | 11.2 mm |
| Consumption Unit | 10 pcs. in polybag |
| Packaging type | Bulk |
Connections
| Connection, type | Coaxial male |
| Connection, housing material | plastic |